امروز: سه شنبه 05 بهمن 1400 برابر با 25 ژانویه 2022

تصویب و توزیع 723 میلیارد تومان اعتبار محرومیت زدایی در هرمزگان

میناب نیوز:استاندار هرمزگان گفت: 723 میلیارد تومان اعتبار به منظور رفع محرومیت از مناطق کم برخوردار، بین پنج بخش آبرسانی، راه روستایی، مدارس، بهداشت و درمان و آبخیزداری در سطح استان هرمزگان توزیع و به تصویب رسید.

به گزارش میناب نیوز، مهدی دوستی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان، عنوان کرد: در این نشست 723میلیارد تومان از اعتبارات بند (3) جدول (17) قانون بودجه 1400 کل کشور که به منظور رفع محرومیت از مناطق کم برخوردار پیش بینی شده است، بین پنج بخش آبرسانی، راه روستایی، مدارس، بهداشت و درمان و آبخیزداری در سطح استان توزیع و به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه در مجموع 244 پروژه محرومیت زدایی در استان هرمزگان به تصویب رسید، افزود: 95 پروژه با اعتبار 1540میلیارد ریال در بخش مدارس، 117پروژه در بخش بهداشت و درمان با اعتبار 1160میلیارد ریال، 18 پروژه آبرسانی با اعتبار 2435میلیارد ریال، هفت پروژه راه روستایی با اعتبار 674میلیارد ریال و هفت پروژه آبخیزداری و آبخوانداری با اعتبار 1422میلیارد ریال به تصویب رسید.

استاندار هرمزگان گفت: پروژه های نیمه تمام و قابل خاتمه در سال 1400، در توزیع اعتبارات در اولویت قرار گرفته اند.   دوستی با اشاره به طرح موضوع برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور در این نشست، گفت: این طرح به منظور بررسی بیشتر به کارگروه های تخصصی عودت داده شد.

همچنین در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان، جایگاه استان در سند آمایش ملی با نگاهی گذرا به طرح آمایش هرمزگان تبیین و تشریح شد.

 

رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 3227

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

بازدیدکنندگان سایت

ما 35 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

حالت های رنگی

 

الکسا

پیج رنک

coolsocial.net minab-news.ir CoolSocial.net Badge