امروز: جمعه 11 آذر 1401 برابر با 02 دسامبر 2022

بافت بومی منطقه باید در کنار گمرکات و صنایع رشد کند / گمرک باید سهم خود در زدودن فقر در شرق هرمزگان را ایفا کند / توازن بین شرق و غرب هرمزگان باید باشد / توازن باید در توسعه سواحل و پسکرانه های مکران نیز باشد

میناب نیوز : نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت : در توسعه سواحل و پسکرانه های مکران توازن دیده شود.

به‌ گزارش میناب نیوز ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده صبح امروز در دیدار ناظر کل گمرکات استان هرمزگان و مسول ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در گمرکات که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، اظهارداشت: در استقرار گمرکات بر اساس چشم اندازهای آینده، توازن میان شرق و غرب باید مورد نظر باشد.

وی، با اشاره به سیاست‌های کلی نظام در مکران، عنوان کرد: امروزه ظرفیت‌های گمرکی در شرق استان هرمزگان وجود دارد که باید با برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری‌های صحیح، تقویت و توسعه زیرساخت‌های گمرکی در این مناطق در دستور کار قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، ضمن تاکید بر افزایش سطح دسترسی به دریای عمان و آب‌های آزاد، ابراز کرد: مشکلات اقتصادی شرق استان هرمزگان زیاد است و در صورت اجرای صحیح طرح توسعه سواحل مکران بخشی از چالش‌ها حل خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، با بیان این نکته که یک درهم تنیدگی فعالیتی میان دستگاه‌های اجرایی وجود دارد، تصریح کرد: اگر هماهنگی میان دستگاه‌ها وجود نداشته باشد، فعالیت‌ها موازی می‌شود و یا اثر یکدیگر را خنثی می‌کنند به همین جهت برقراری هماهنگی میان دستگاه‌ها برای تحقق اهداف از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بیان کرد: گمرک‌ باید سهم خود در زدودن فقر و افزایش اشتغال در شرق استان هرمزگان را به خوبی ایفا کند و برنامه‌ریزی لازم در این زمینه را انجام دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده خاطرنشان کرد: با رشد بنادر، گمرکات و صنایع استان هرمزگان بافت بومی منطقه نیز باید  رشد کند؛ چراکه تحقق این مهم باعث جلب مشارکت‌های عمومی در تحقق اهداف می‌شود.

رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 3401

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

حالت های رنگی

 

الکسا

پیج رنک

coolsocial.net minab-news.ir CoolSocial.net Badge