امروز: چهارشنبه 06 تیر 1403 برابر با 25 جون 2024

استاندار هرمزگان از پروژه بیمارستان و نهضت ملی مسکن میناب بازدید کرد / با پیمانکاران نهضت ملی مسکن تعارف نداریم تعلل کنند خلع ید می شوند

میناب نیوز : مهدی دوستی در بازدید از روند اجرایی پروژه‌های مسکن ملی در میناب به پیمانکاران هشدار داد.

به گزارش میناب نیوز ، مهدی دوستی صبح جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه طی سفری به شهرستان میناب از پروژه‌های در دست اقدام این شهرستان بازدید کرد.

استاندار هرمزگان در نخستین برنامه خود با همراهی سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب از روند اجرایی احداث بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی میناب بازدید کرده و ضمن بررسی پیشرفت این پروژه دستوراتی را جهت تسریع در انجام عملیات صادر کرد.

دوستی در ادامه راهی سایت ۱۰۳ هکتاری نهضت ملی مسکن در میناب موسوم به سایت فرودگاه شده و پس از آن نیز از سایت ۲۰ هکتاری نهضت ملی مسکن بازدید کرد.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان طی این بازدیدها با ابراز نارضایتی از روند کار و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهرستان میناب، اظهار کرد:  احداث مسکن یکی از برنامه‌های اصلی دولت سیزدهم است و تمام همت دولت بر این است که ماحصل تلاش‌ها منجر به خانه‌دار شدن مردم شود.

دوستی ادامه داد: پیمانکاران موظف هستند طبق برنامه زمانبندی عملیات اجرایی نهضت ملی مسکن را پیش ببرند و در صورت تعلل در این امر قطعا با آن‌ها برخورد خواهد شد.

استاندار هرمزگان با تاکید بر لزوم اهتمام بیشتر در اجرای پروژه‌های مسکن خاطرنشان کرد: فرماندار و اداره مسکن و شهرسازی موظف هستند پیمانکارانی را که در عمل به تعهدات خود کوتاهی می‌کنند را خلع ید کنند.

وی تاکید کرد: برخورد با پیمانکاران بدقول منجر به افزایش سرعت کار توسط بقیه پیمانکاران خواهد شد. تعهد شهرستان میناب در نهضت ملی مسکن احداث ۴۵۶۲ واحد مسکن است که از این بین  ۳۵۶۲ واحد در شهر میناب قرار گرفته است.

رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 3810

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

حالت های رنگی

 

الکسا

پیج رنک

coolsocial.net minab-news.ir CoolSocial.net Badge