امروز: یکشنبه 17 آذر 1398 برابر با 08 دسامبر 2019

از سرمایه گذار و کار آفرین در هرمزگان حمایت مالی و قضایی می شود

میناب نیوز: رئیس قوه قضاییه گفت :از سرمایه گذا و کار آفرین در هرمزگان حمایت مالی و قضایی می شود.

به گزارش میناب نیوز،آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای اداری استان هرمزگان، زمینه هر توسعه یافتگی در استان را در گروی وحدت و انسجام همه مدیران و مردم و بخش‌ها و کنشگران فعال در عرصه اجتماعی عنوان کرد.

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر توجه به اقتصاد دریا، ادامه داد: این موضوع بسیار می‌تواند اشتغالزا باشد و باید در این زمینه تلاش کرد.

آیت الله رئیسی خاطرنشان کرد: حتما باید به رونق تولید و رونق اشتغال که به عنوان دو محور اساسی که مورد تاکید مقام معظم رهبری و نیاز جدی کشور است، توجه شود.

وی با بیان اینکه در این جنگ اقتصادی ما می‌توانیم مبتنی بر داشته‌هایمان مقاومت و ایستادگی کنیم، ادامه داد: هرجا که عزیزان در هر حوزه‌ای فعال شدند توانسته‌اند و منشاء برکاتی شده است.

آیت الله رئیسی در ادامه بیان کرد: هرجا که جوانان وارد شدند و اراده همراه آن بوده است در آنجا پیروزی همراه بوده است.

آیت الله رئیسی اذعان کرد: زمینه حمایت از سرمایه گذار و کارآفرین کاملا در استان هرمزگان مهیا است. حمایت مالی؛ یعنی اگر در بانک پولی است و اگر تسهیلات بانکی است به او پرداخته شود، حمایت حقوقی یعنی قانون از او حمایت کند و در زمینه حمایت قضایی اگر سر و کارش افتاد، واقعا از او حمایت شود.

رئیس قوه قضاییه در ادامه عنوان کرد: ما در سازمان بازرسی کل کشور یک دفتری تحت عنوان دفتر حمایت از سرمایه گذاران داریم و اگر سرمایه گذار و کارآفرینی مراجعه کرد و مشکلی داشته واقعا باید رفع شود.

وی افزود: باید به کارآفرینان و سرمایه گذاران میدان بدهیم تا بتوانند کاملا زمینه ورود برای سرمایه گذاری و کارآفرینی را مهیا کنند.

وی تصریح کرد: ما باید به سرمایه گذاران و کارآفرینان میدان دهیم تا بتوانند برای سرمایه گذاری و کارآفرینی ورود کنند.در نقاطی مثل بندرعباس و نقاط مشابه کار کنیم تا سرمایه گذاری و کارآفرینی صورت گیرد.

رئیس قوه قضاییه پیرامون مسئله قاچاق با بیان اینکه همه باید مدعی مبارزه با قاچاق سازمان یافته باشیم، ادامه داد: قاچاق سازمان یافته، رونق تولید را تهدید می‌کند و همه باید برای مبارزه با آن اقدام کنند.

وی از رئیس کل دادگستری هرمزگان خواست که دادسرا و دادگاه ویژه مبارزه با قاچاق کالا در این استان فعال و از دیدگاه‌های متخصصان در این میدان استفاده شود.

رئیس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنان خود ضمن استقبال از سخنان و پیشنهاد استاندار هرمزگان در خصوص حمایت از مدیران شجاع، تاکید کرد: دستگاه قضایی حتماً از مدیران با جرات، شجاع، مبتکر و خلاق حمایت می‌کند و مدیران ما باید با جرات وارد میدان شوند چون ما در جنگ اقتصادی هستیم و نیازمند مدیرانی هستیم که تحریم را با ابتکار و خلاقیت دور بزنند.

آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه مدیران شجاع، بادرایت و خلاق با ابتکار و خلاقیت می‌توانند بسیاری از تحریم‌ها را دور بزنند، اظهار داشت: دستگاه قضا از مدیران شجاع حمایت می‌کند چراکه اعتقاد دارد مدیران اگر با قدرت و شجاعت جمع شوند، گره‌های زیادی از مشکلات مردم برطرف می‌شود.

رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در گزارش ویژه
کد خبر: 2883

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

بازدیدکنندگان سایت

ما 40 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

006437377
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1448
5073
1448
38073
146657
6437377

آی‌پی شما: 3.229.122.219
امروز: یکشنبه، 17 آذر 1398 - ساعت: 08:09:44

حالت های رنگی

 

الکسا

پیج رنک

coolsocial.net minab-news.ir CoolSocial.net Badge