امروز: یکشنبه 10 مهر 1401 برابر با 02 اکتبر 2022

آغاز پذیرش و ثبت نام دانشجو بدون آزمون در دانشگاه پیام نور میناب

میناب نیوز : رئیس مرکز میناب از آغاز ثبت نام پذیرش دانشجو بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور میناب خبر داد.

به گزارش میناب نیوز ، احمد زاهری اظهار کرد : داوطلبان متقاضی تحصیل در این دانشگاه می توانند جهت ثبت نام از تاریخ 1401/05/18 لغایت 1401/05/23 به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی :www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

وی همچنین افزود : رشته های تحصیلی بدون آرمون دانشگاه پیام نور مرکز میناب که داوطلبین می توانند در آنها بدون آزمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی ثبت نام نمایند شامل رشته های روانشناسی ، علوم تربیتی،مشاوره ،حقوق،مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی،حسابداری، فلسفه و کلام اسلامی،جغرافیا،مهندسی اقتصادکشاورزی،زبان وادبیات انگلیسی،شیمی محض و زیست شناسی گیاهی می باشد.

رئیس مرکز میناب در خصوص مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور گفت : دانشگاه پیام نوربه عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور و دارای رتبه اول در آموزش الکترونیک می باشد.

وی در پایان تصریج کرد : تحصیل ارزان و با کیفیت،برگزاری کلاس ها به صورت حضوری و غیر حضوری،برگزاری آزمون های آنلاین،انتخاب محل آزمون به انتخاب دانشجو،سهولت در مهمانی و نقل و انتقال دانشجو،اختصاص امتیاز ویژه برای کارمندان،شاغلین و بانوان وهمچنین اعطای وام شهریه(بدون بهره) برخی از مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نورمی باشد.

 

  پاسخگوی سؤالات شما هستیم :  09017884416

113 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در تبلیغات دو
کد خبر: 3370

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

حالت های رنگی

 

الکسا

پیج رنک

coolsocial.net minab-news.ir CoolSocial.net Badge